חבילות טלוויזיה Next TV | השוואת חבילות ורכישה דרך האתר- ויגוס

Next TV

סינון תוצאות
מיין לפי

טווח מחירים

חברת תקשורת

מה היינו עושים בלי הטלוויזיה? ככל הנראה החיים שלנו היו שונים בתכלית. זוהי הסיבה לכך עליכם לבחור את החברה האידיאלית שתספק לכם שירותי צפייה. אחת מהחברות שאתם מוכרים להכיר היא חברת next – tv. מדובר על חברת בת של חברת הוט, כך שהתכנים שאותם החברה משדרת הם התכנים של חברת הוט. אך בשונה מחברת הוט, נקסט מבצעת את השידורים באמצעות האינטרנט ולא באמצעות הלוויין. 

מהו שירות הטלוויזיה של נקסט טיוי?

אז כמו שיצא לכם להבין, מדובר על שידורי טלוויזיה המבוססים על גבי האינטרנט. כלומר עליכם לחבר את הטלוויזיה לאינטרנט, בכדי שתוכלו לצפות בשידורים השונים. החברה היא חברת בת של הוט, כך שמאחוריה עומדת חברת תקשורת גדולה ומוכרת. שירות הטלוויזיה של חברת נקסט טיוי מספק אך ורק צפייה בערוצים השונים כולל ספריית VOD. עבור לא מעט אנשים מדובר על האפשרות האידיאלית ביותר לראות טלוויזיה בתקופה הנוכחית.

האם נקסט טיוי מציעה את התוכן של הוט?

כמו שאמרנו מההתחלה – התכנים שאותם מציעה חברת נקסט טיוי הם התכנים של חברת הוט. כלומר תוכלו לצפות בכל התכנים המשודרים בערוצי הטלוויזיה של הוט, חברת התקשורת שאותה אתם מכירים. זה כולל בין השאר גם את סדרות המקור של חברת הוט, סדרות מקור שכולם אוהבים. כך שאם יש סדרת מקור של הוט שאתם אוהבים, תוכלו לראות אותה גם במסגרת שירותי הטלוויזיה של חברת next – tv.

בכמה מכשירים פועלת האפליקציה?

בכדי שלא תתאכזבו, עליכם להבין כי האפליקציה מיועדת להתקנה על 5 מכשירים שונים. כאשר כל העת תוכלו לבצע החלפה בין המכשירים שעליהם האפליקציה מותקנת. אם יש לכם בבית יותר מ-5 טלוויזיות, תצטרכו לרכוש משתמש נוסף בכדי להנות מהשירות. מבחינת צפייה, תהיה לכם אפשרות לצפות בו זמנית ב-2 מכשירים שונים. אם תנסו לצפות ביותר מ-2 מכשירים בו זמנית, תהיו חייבים להתנתק מאחד מהם בכדי להמשיך ולראות את התכנים השונים שהחברה מציעה.

הצטרפות לשירות – איך עושים את זה?

אומנם נקסט טיוי הפכה להיות חברה שכולם מכירים, אך כיום תוכלו להתחבר אליה בקלות. אם החלטתם שזוהי החברה הנכונה לכם, כל מה שנדרש מכם לעשות זה לבחור את החבילה הנכונה. דרך האתר שלנו תוכלו להתחבר אל החברה בלחיצת כפתור אחת בלבד. אחרי כן, תוכלו פשוט להנות מכל השירותים שאותם חברת next – tv מציעה ללקוחות שלה.

למה עם ויגוס?

כי ויגוס היא החברה היחידה שדואגת לכם! החברה לא פועלת מטעם אף חברת תקשורת כזאת או אחרת. המהות של החברה הינה להקל עליכם את תהליך הרכישה, ולספק לכם את המחירים הטובים ביותר. כך תוכלו לדעת כי אתם בוחרים את החבילה שהכי מתאימה לכם. כך תוכלו להיות בטוחים כי לא תשלמו ביוקר על חבילות תקשורת שונות. 

יש לכם שאלה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  מאמרים נבחרים

  כתבו לנו במסנג`ר
  השאירו פנייה ונחזור
  דברו איתנו בוואטסאפ

  ברוכים הבאים! האתר שלנו כרגע

  יתכן והמחירים והמידע אינם עדכניים!

  מוזמנים להתרשם!

  במידה והינכם מעוניינים בחבילה מסוימת - אנא צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו ונשמח לעמוד לשירותכם.