אודות ויגוס - Vigos

אז מה זה ויגוס בעצם?

ויגוס היא מערכת אינטרנטית אשר מאפשרת לכלל הצרכנים שירות של השוואה ורכישה אונליין של חבילות סלולר, אינטרנט, טלוויזיה ועוד – וללא שום צורך במענה טלפוני ונציגי שירות.

אנו חוסכים לכם זמן יקר, ומביאים לכם את המבצעים והמחירים האטרקטיביים ביותר מחברות התקשורת המובילות בישראל ובכך אתם חוסכים גם כסף רב! השירות עצמו הוא חינמי לחלוטין והמידע אשר מוצג בפניכם הוא מידע שקוף ומעודכן. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם חברות התקשורת הגדולות בישראל וגאים להיות מנוע ההשוואה ורכישת חבילות תקשורת הראשון בישראל על גבי רשת האינטרנט.

בנוסף אנו מאפשרים שירותים נוספים כגון ניתוק משירות קיים, תזכורת לפני גמר תקופת מחיר המבצע, אינדקס מדריכים מפורט, בלוג מתעדכן על בסיס שבועי. כל מה שאתם מחפשים בעולם התקשורת – קיים.

כמה זה עולה לי?

הרי בדיוק אמרנו – אנחנו חוסכים לכם כסף! השירות הוא חינמי לחלוטין וללא שום עמלה מצידכם .

 חברות התקשורת מתגמלות אותנו על השירות שאנחנו מנגישים לכם – לקוחותינו ולקוחותיהם.

 אין גם צורך להירשם למערכת מסורבלת או להיות חבר מועדון – פשוט נכנסים, משווים וקונים. כמה פשוט? ככה פשוט. הרי בינינו.. הזמן שלכם שווה הרבה יותר.

לוגו ויגוס

מי אתם ויגוס - Vigos?

ויגוס - החברה

חברת ויגוס תקשורת בע"מ ח.פ – 515885242 היא חברה הרשומה בישראל ופועלת כיום בשוק המקומי. חברתנו מספקת שירותי מכירות עבור חברות התקשורת השונות אשר עובדות איתנו בשיתוף פעולה. ויגוס היא פלטפורמה שיווקית מכירתית עבור החברות השונות וכל ההתנהלות מאחרי תהליך הרכישה הוא מול החברות עצמן. כמובן שאנחנו פה תמיד זמינים לעזרה, סיוע והסבר.

ויגוס - האדם

אצלנו הדגש הוא על כוח האדם האיכותי ביותר. אנו גאים להציג את המייסדים והשותפים בחברה:

דורי צ'ייקו
דורי צ'ייקו - יועץ שותף
תמונה של יותם גרוס
יותם גרוס - מנכ"ל ומייסד
תמונה של ירון שחר
ירון שחר - סמנכ"ל מייסד

זמינים עבורכם תמיד

אפשר גם להשאיר פנייה

אנו עושים הכל כדי להיות זמינים עבורכם לכל בקשה, שאלה או טענה. מרגישים שפספסנו משהו? לא מצאתם את שחיפשתם? צריכים עזרה או ליווי אישי? בשמחה. רק תשאיר לנו את הפנייה ואנחנו כבר נהיה בקשר.